Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

start [2014/02/01 17:42]
wikiadmin [Přístup do chráněné části wiki-stránek]
start [2014/02/01 17:46] (aktuální)
wikiadmin [Přístup do chráněné části wiki-stránek]
Řádek 18: Řádek 18:
 Jestli se odtud nedostaneš dál, je to proto, že jsi novým uživatelem a potřebuješ schválení - autorizaci. Přečti si bezpečnostní upozornění o kousek níže. Jestli se odtud nedostaneš dál, je to proto, že jsi novým uživatelem a potřebuješ schválení - autorizaci. Přečti si bezpečnostní upozornění o kousek níže.
  
-**<fc #​FFFF00>​Vzhledem k záplavě nových falešných spamových uživatelů jsme zastavili ​samoobslužnou registraci na těchto stránkách. Máte-li zájem o přístup do chráněné části webu, napište správci na adresu [[webmaster@zabrdovice.cz]].</​fc>​**+**<fc #​FFFF00>​Vzhledem k záplavě nových falešných spamových uživatelů jsme ZASTAVILI ​samoobslužnou registraci na těchto stránkách. Máte-li zájem o přístup do chráněné části webu, napište správci na adresu [[webmaster@zabrdovice.cz]]. Dosavadní schválení uživatelé zůstávají v platnosti beze změny.</​fc>​**
 ===== Přístup do veřejné části wiki-stránek ===== ===== Přístup do veřejné části wiki-stránek =====
 Tato část je určena pro neregistrované návštěvníky. Chcete-li si stáhnout nahrávky, [[http://​brno.alfakurzy.cz/​subdom/​brno/​dokuwiki/​doku.php?​id=start&​do=register|zaregistrujte se]] a použijte [[http://​brno.alfakurzy.cz/​subdom/​brno/​dokuwiki/​doku.php?​id=alfa:​obsahova_nabidka|vstup pro přihlášené]]. Tato část je určena pro neregistrované návštěvníky. Chcete-li si stáhnout nahrávky, [[http://​brno.alfakurzy.cz/​subdom/​brno/​dokuwiki/​doku.php?​id=start&​do=register|zaregistrujte se]] a použijte [[http://​brno.alfakurzy.cz/​subdom/​brno/​dokuwiki/​doku.php?​id=alfa:​obsahova_nabidka|vstup pro přihlášené]].

start.txt · Poslední úprava: 2014/02/01 17:46 autor: wikiadmin